3 klíčové trendy v ženské kráse pro rok 2022! Víte, s jakým účesem zabodujete?

- Komerční sdělení -brilantní

S příchodem nového roku se už roztáčejí kola průmyslu s krásou. Ten žije každý rok na nových trendech či udržování těch nejpopulárnějších, které jsou tady už s námi nějaký ten pátek. Jak to tedy vlastně vypadá s rokem 2022? Experti předpovídají.

Topmodelka Irina Shayk na přehlídce značky Versace.
Britský portál deníku Daily Mail se obrátil na špičkové profesionály v jednotlivých oborech, aby poukázal na nejžhavější trendy roku v oblasti ženské krásy a péče. Zdá se, že v následujících měsících se ženská krása bude nést i ve znamení těchto „hitů“.

Čtěte také:

Víte, že ženy ukradly mužům podpatky ze šatníku?

Čtěte také:

Dlouhý rukáv, maxdélka a výrazný vzor! Toto je 9 šatů do zimního období

Čtěte také:

Toto je prý nejkrásnější úsměv v Hollywoodu! Žebříček ovládla slavná seriálová kráska

Čtěte také:

Do nového roku udělejte rázný krok! Toto je 9 kozaček, se kterými budete stát pevně na zemi

Čtěte také:

Síla recenzí v praxi, čeho si nejvíc všímat u recenzí obchodů radí 123jobs Media

Čtěte také:

Windows 11 – nový operační systém od Microsoftu

Čtěte také:

Společnost Mars slaví Den matek. Podporuje inkluzi, diverzitu a rovnost pohlaví na pracovišti

Vlasy po pas, vyžehlené a sexy!
Vlny, mikádo, krátké vlasy, vrabčák i přísná ofina – nosit se dá všechno, ale pokud pojmenovat jeden z klíčových trendů úpravy vlasů, pak je to elegantní look z vyžehlených zářivých vlasů lemujících tvář, ale také krk a dekolt. Jako příklad uvádí portál vizuál zpěvačky Dua Lipy, topmodelek Gigi Hadidové a Naomi Campbellové či Iriny Shaykové na přehlídce značky Versace. Slavné hvězdy s černými či plavými kadeřemi, které působily hustě a leskly se jako učesaný koňský ocas, vzaly útokem nejen samotné molo, ale následně i internet a množství žen. Vlasový specialista Mark Hill, kterého cituje Daily Mail, vysvětlil, jak dosáhnout takového vzhledu.

„Začněte tak, že si vlasy nejprve vyfoukáte co nejhlaději. Rád na to používám lopatkový kartáč a nezapomeňte vždy při sušení nasměrovat fén na vlasy od kořínků ke konečkům, abyste se zbavili jakýchkoli rozlétaných vlasů a aby se vlasy začaly lesknout. Když jsou vaše vlasy suché, vezměte je mezi prsty po jednotlivých pramenech a nastříkejte sprejem na ochranu před teplem. Pomocí žehličky na vlasy hladce a jemně procházejte každou sekcí.“

Líčení je svěží a retro
Lesk, svěžest, tón opálené pokožky – namísto přísného konturování a silných barevných přechodů by mělo být líčení letošního roku mnohem přirozenější a na pohled mladší. Jak uvedla pro britský portál make-up artistka společnosti Bobbi Brown Amy Conwayová, je to druh trendu, druh trendu, „který milujeme, protože je super nositelný, snadno se dělá a okamžitě vypadáme mladší“.

Součástí líčení by měl být bronzer se matujícím finišem, lesky na rtech i třpytivá textura očních stínů na víčkách. Namísto husté vrstvy třpytek však doporučuje vizážistka třpytky jen kde-tu, respektive jakýsi nenucený glamour a sexy look.

Poslední dva roky a častá absence profesionální péče v kosmetických salonech přinesla nový trend domácí péče o pleť. Nejde však jen o klasické odlíčení a krémování obličeje. Do domácí péče pronikly také vysoce specializované produkty či celé sady, jejichž pointou je absolvovat rituál jako v kosmetickém salonu, dopřát pleti výživu, energii, zdraví a vaší mysli zase relax. Tento trend prý bude naplno pokračovat v roce 2022, přičemž ženy (i muži) si budou doma častěji dělat různé pleťové a vlasové zábaly, aplikovat masky, ale také například používat hi-tech doplňky pro čištění či masírování pleti.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora