5 tipů, jak vyzdobit vánoční stromeček

- Komerční sdělení -brilantní

Vánoce se blíží, a vy stále nevíte, jak vyzdobit svůj vánoční stromek? Přinášíme vám skvělé typy pro vánoční výzdobu vašeho vánočního stromku, se kterými bude váš stromek nepřehlédnutelný. Je jen na vás jestli se rozhodnete pro moderní vánoční výzdobu, nebo spíše vsadíte na retro výzdobu vánočního stromku s nádechem minulosti.

Vánoční stromek v provensálském vintage stylu

Čtěte také:

Žádný vztah vám dlouho nevydrží? Možná děláte tyto závažné chyby

Čtěte také:

Kdy ve vztahu zpozornět, abyste se ubránili manipulátorovi či toxické žárlivosti?

Čtěte také:

Krutá pravda! Ženy pracují dvakrát více než muži… Ale, alespoň v tomto jsou pánové lepší

Čtěte také:

Vánoce? Tato znamení nakupují dárky výlučně na poslední chvíli, zde jsou jejich důvody

Čtěte také:

Jak dlouho trvá bolest po rozchodu? Odborník má odpověď, ale asi vás nepotěší…

Čtěte také:

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Čtěte také:

Tipy jak zařídit moderní ložnici a ložnici pro hosty

Čtěte také:

Posilovací guma – sportovní pomůcka na cvičení doma i venku

Čtěte také:

Na jaře všechno rozkvétá. Proč nezkusit také nějakou výraznou změnu?

Čtěte také:

Striptýz Pardubice: Zábava na rozlučku se svobodou či oslavu narozenin

Čtěte také:

Nika v koupelně: stylové řešení

Jednoduchost, bílá barva, dřevěné ozdoby či jemné květiny na vánočním stromku. Přesně tohle jsou atributy, které by měl splňovat provensálský vintage styl zdobení vánočního stromku. Takto ozdobený vánoční stromeček je vkusný, jednoduchý a nechá dokonale vyniknout samotný stromek. Pokud chcete při výzdobě svého stromku vsadit na tento styl, použijte bílé vánoční ozdoby, vánoční ozdoby v jemných barevných odstínech a nezapomeňte ani na dřevěné vánoční ozdoby.

Skandinávský styl zdobení vánočního stromku

Milovníci jemnosti, jednoduchých linií, přírodních materiálů a světlých barev svůj vánoční stromek většinou zdobí v minimalistickém skandinávském stylu. Zapomeňte na překombinované ozdoby, mohutné či přehnaně třpytivé vánoční koule. Výsadou skandinávského stylu zdobení vánočního stromku je právě minimalismus. Na ozdobení vánočního stromku vám postačí pár vkusných vánočních ozdob v jemných pastelových, bílých či zlatých barvách. Na ozdobu stromku můžete použít koule, květiny, mašle či peříčka, ale při tomto stylu zdobení nesmíte zapomínat na to, že méně je více.

Vánoční stromek v Glamour stylu

Vánoční stromek ve stylu Glamour je přesným opakem předchozích dvou stylů. Kombinace velkých vánočních květin, mohutných koulí a třpytivých vánočních ozdob či stuh, to je Glamour styl. Při zdobení stromku tohoto typu se obvykle používá kombinace dvou barev vánočních ozdob. Ideální jsou bílé, zlaté, stříbrné, mentolové či pudrově růžové ozdoby.

Vánoční stromek v moderním šatu

Takové zdobení vánočního stromku v sobě spojuje eleganci, čistotu i netradiční barevná provedení ozdob na vánoční stromeček. Moderní styl můžeme chápat jako jakousi střední cestu mezi předešlými třemi styly zdobení vánočního stromku. Pokud chcete, aby byl váš vánoční stromek moderní a jedinečný, sáhněte po ozdobách na stromeček netradičních tvarů či barev. Černé vánoční koule? Tmavě šedé ozdoby na stromeček? Proč ne. Přinést něco nekonvenčního a zajímavého, o tom je moderní styl zdobení vánočního stromku.

Retro vánoční stromek

Bílé a červené vánoční koule, barevné vánoční figurky, řetězy, stuhy, mašle. Toto vše a ještě více je při odívání vánočního stromku do retro stylu povoleno. Nejdůležitější je, aby váš vánoční stromek hrál barvami. Vhodné při takovém typu zdobení, je použít také barevné světelné řetězy. Chcete-li posunout svůj retro stromeček ještě o level dále nebojte se na něj navěšet vánoční salonky či kolekce.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora