Nika v koupelně: stylové řešení

- Komerční sdělení -brilantní

Není pochyb o tom, že výklenek v koupelně je velmi praktický a má mnoho výhod. Skladování příslušenství je v ní samozřejmě spolehlivější než kdekoli jinde. Lahve šamponu, mýdla a dalšího příslušenství již nebudou stát na podlaze nebo na bocích vany.

Stylové barvy a materiály

Nika může v případě potřeby vytvořit velkou a rovnoměrně uzavřenou koupelnu. V takových řešeních úspěšně kontroluje dlaždice s kontrastní barvou. Například kombinace bílé a modré je pro interiér velmi osvěžující. Koupelně nemusí dominovat jen tradiční vana.

Čtěte také:

Žádný vztah vám dlouho nevydrží? Možná děláte tyto závažné chyby

Čtěte také:

Kdy ve vztahu zpozornět, abyste se ubránili manipulátorovi či toxické žárlivosti?

Čtěte také:

Krutá pravda! Ženy pracují dvakrát více než muži… Ale, alespoň v tomto jsou pánové lepší

Čtěte také:

Vánoce? Tato znamení nakupují dárky výlučně na poslední chvíli, zde jsou jejich důvody

Čtěte také:

Jak dlouho trvá bolest po rozchodu? Odborník má odpověď, ale asi vás nepotěší…

Čtěte také:

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Stavba niky v koupelně je jednoduchá, je však nutné pečlivě zvážit její design. Je důležité zvolit správnou výšku, abyste nemuseli stát na židli v případě, kdy si chcete podat potřebné věci a měla by být také bezpečná a přístupná dětem. V závislosti na tom, jak je velká koupelna, vybírejte velikosti výklenku. Varianta může být malá, pouze se dvěma oddíly. Změřte výšku lahví pomocí šamponů, které chcete uložit, do výklenku, aby se do něj pohodlně vešly.

Pokud je koupelna kombinována se sprchovým koutem, bude výklenek ještě praktičtější. Umístěte jej tak, aby byl snadno přístupný ke koupeli nebo mytí ve sprše. Zde je vhodný horizontální design. K tomuto účelu nemusíte kupovat celé sprchové kouty, postačí vám stylové sprchové dveře do niky.

Varianty niky v koupelně

Vaše koupelna si zaslouží to nejlepší možné řešení. Typicky jsou ve výklenku tři police, ne dvě. Takže vyhrává vzhled a více prostoru pro skladování čisticích prostředků. Tento výklenek dobře zapadá do situace. Všechny dekorace lze vyrobit v jednom stylu. Chcete-li zvýraznit tento výklenek, můžete použít směrové osvětlení. Je to pohodlné i krásné řešení a koupelna je elegantní a dokončená. Design by však měl být jednoduchý a stručný.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora