Tipy jak zařídit moderní ložnici a ložnici pro hosty

- Komerční sdělení -brilantní

Pokud máte to štěstí, že máte v domě volný pokoj, který lze využít jako ložnici pro hosty, musíte zvážit, jak jej zařídit a vybavit. Ačkoli se může nacházet ve vašem domě, zvolená výzdoba a design budou muset být vhodné pro ostatní, zejména pokud se v něm budou zdržovat různí hosté – s různým věkem, pohlavím, povahou a vkusem.

Zde je seznam některých nápadů na nábytek do ložnice pro hosty, které byste měli mít na paměti, až se dostanete do fáze návrhu:

Čtěte také:

Žádný vztah vám dlouho nevydrží? Možná děláte tyto závažné chyby

Čtěte také:

Kdy ve vztahu zpozornět, abyste se ubránili manipulátorovi či toxické žárlivosti?

Čtěte také:

Krutá pravda! Ženy pracují dvakrát více než muži… Ale, alespoň v tomto jsou pánové lepší

Čtěte také:

Vánoce? Tato znamení nakupují dárky výlučně na poslední chvíli, zde jsou jejich důvody

Čtěte také:

Jak dlouho trvá bolest po rozchodu? Odborník má odpověď, ale asi vás nepotěší…

Čtěte také:

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Čtěte také:

Posilovací guma – sportovní pomůcka na cvičení doma i venku

Čtěte také:

Na jaře všechno rozkvétá. Proč nezkusit také nějakou výraznou změnu?

Čtěte také:

Striptýz Pardubice: Zábava na rozlučku se svobodou či oslavu narozenin

Čtěte také:

Nika v koupelně: stylové řešení

Čtěte také:

Miniklimatizace jako pohodlné řešení

Čtěte také:

Užijte si opalování a sluneční paprsky s vědomím, že je o vaši pokožku dokonale postaráno

Čtěte také:

Vitaminy D3 a K2, aneb ve dvou se to lépe táhne

Čtěte také:

7 tipů, jak napsat diplomku za měsíc

Čtěte také:

5 tipů, jak vyzdobit vánoční stromeček

Zdobení – zvolte jednoduchý a obecný design

Vzhledem k tomu, že ložnice pro hosty může být určena pro přátele z jiného města, rodinu a další návštěvníky, je nejlepší pamatovat na to, aby byl design jednoduchý a obecný – jinými slovy, aby se líbil všem. Neutrální barvy, jako jsou krémová a bílá, mají smysl, protože růžová ložnice může vaše mužské hosty odradit. Spolu s kobercem, stěnami a stropem dbejte na to, aby do neutrálního barevného schématu zapadal i nábytek v ložnici pro hosty.

Postel – Pořiďte si manželskou postel (pokud to prostor dovoluje).

Při výběru postele se snažte zvolit manželskou postel, pokud je ložnice dostatečně velká. Jednolůžková postel potenciálně omezí návštěvy párů, zatímco palandám byste se měli vyhnout kvůli jejich konotacím s dětskými pokoji. Pokud je k dispozici ještě více místa, zvažte manželskou postel velikosti queen size nebo king size, aby se vaši hosté cítili ještě více vítáni a pohodlně. Snažte se nekupovat levné matrace nebo lůžkoviny: pamatujte, že by se vám nelíbilo, kdybyste byli na návštěvě jinde a přespávali v jejich ložnici pro hosty. Pokud hledáte kvalitní nábytek za výhodnou cenu, vyzkoušejte aktuální Baumax slevový kupon nebo Answear slevový kupon. Protože se také mohou lišit preference lidí ohledně polštářů, dejte lidem na výběr jeden nebo dva polštáře a navíc různé typy (např. z paměťové pěny, ortopedické atd.), pokud náhodou znáte osobní preference lidí a máte k dispozici prostor pro jejich uložení.

Noční stolky – nutnost!

Bez ohledu na vaše vlastní zvyky jsou noční stolky příjemným doplňkem, protože mohou být pro hosty užitečné, když jsou v posteli. Lze na ně umístit lampu, nápoje, knihy, časopisy, budík a mnoho dalších předmětů, které je vhodné mít po ruce. Bez nočních stolků by hosté museli tyto předměty nechávat na druhé straně ložnice nebo – což je ještě horší – na podlaze vedle sebe…

Šatní skříně – Ujistěte se, že je zde dostatek místa pro oblečení hostů.

Snad nejdůležitější součástí nábytku v ložnici pro hosty jsou šatní skříně. Někteří hosté si možná rádi nechávají vše v kufru, ale pro ty, kteří se zdrží jen chvíli, může být užitečné některé věci pověsit. Jakkoli to může být pro posedlé nákupčí a módní maniaky lákavé, snažte se vyhnout používání skříní v ložnici pro hosty jako sekundárního úložného prostoru pro vlastní oblečení, ale pokud už musíte, ujistěte se, že je zde prostor i pro hosty, aby si mohli uložit své oděvy.

Stoly a židle – příjemný doplněk pro ranní ptáče

Pokud to prostor dovolí, může být velmi příjemným doplňkem jako součást nábytku v ložnici pro hosty malý stolek a alespoň jedna židle. Pokud se host probudí brzy, ale nechce opustit pokoj pro případ, že by někoho vyrušil, pak má alespoň někoho mimo postel, kde si může pohodlně odpočinout a začít se připravovat na den.

TIP: Pokud si chcete dát pauzu od zařizování vaší ložnice či dalších místností, doporučujeme exotickou dovolenou pro relax a nabrání nových sil. Pokud aplikujete Blue Style slevový kupon, můžete při nákupu vašeho zájezdu navíc ještě významně ušetřit.

Závěsy – myslete na světlo a soukromí

Při nákupu závěsů do ložnice pro hosty je třeba myslet na dvě nejdůležitější věci: světlo a soukromí. Pokud se jedná o místnost, do které brzy ráno svítí slunce, snažte se koupit silné závěsy, protože není nic horšího, než když vás někdo v létě vzbudí opravdu brzy nebo když se kvůli vnikajícímu přirozenému světlu snažíte jít pozdě večer spát. Zvažte také soukromí lidí – snažte se vyhnout pořízení něčeho tak tenkého, že to hraničí s průhledností; jinak by se vaši hosté mohli cítit příliš nepříjemně, když by se v této místnosti převlékali.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora