Hillary Clintonovou podpořili světoví návrháři, vytvořili pro ni kolekci

- Komerční sdělení -brilantní

Do volebního boje o post amerického prezidenta se zapojil také svět módy.

Před startem newyorského týdne módy, který začal 7. září hostili přehlídková mola speciální akci. Módní návrháři se znovu rozhodli ukázat svou podporu americké prezidentské kandidátce Hillary Clintonové.

Čtěte také:

Víte, že ženy ukradly mužům podpatky ze šatníku?

Čtěte také:

Dlouhý rukáv, maxdélka a výrazný vzor! Toto je 9 šatů do zimního období

Čtěte také:

3 klíčové trendy v ženské kráse pro rok 2022! Víte, s jakým účesem zabodujete?

Čtěte také:

Toto je prý nejkrásnější úsměv v Hollywoodu! Žebříček ovládla slavná seriálová kráska

Čtěte také:

Do nového roku udělejte rázný krok! Toto je 9 kozaček, se kterými budete stát pevně na zemi

Čtěte také:

Síla recenzí v praxi, čeho si nejvíc všímat u recenzí obchodů radí 123jobs Media

Čtěte také:

Windows 11 – nový operační systém od Microsoftu

Čtěte také:

Společnost Mars slaví Den matek. Podporuje inkluzi, diverzitu a rovnost pohlaví na pracovišti

Čtěte také:

Houby si můžete vypěstovat i sami

Čtěte také:

Tefal Actifry – specialista nejen na hranolky

Již v únoru vytvořili první z kolekcí pod názvem Made for History. Na podzim, dva měsíce před volbami však přinášejí několik nových výtvorů, které zobrazují portrét Hillary Clintonové, její podpis, různé motivy či podpůrná prohlášení nositelů oblečení z kolekce, kteří chtějí dát jasně najevo, koho budou volit.

Módní byznys v politice
Není zvykem, že se móda prolíná s politikou a nestává se často, že se designéři a návrháři rozhodnou udělat tak velké gesto, jak to udělali pro Hillary. Módní přehlídku kolekce Made for History zorganizovala Anna Wintourová, šéfredaktorka magazínu VOGUE.

Cílem akce bylo vysbírat peníze na podporu demokratické kandidátky i dalších demokratů ve volbách po celé zemi. Modelky předvedly návrhy významných designérů jako Marc Jacobs, Tory Burch, Jason Wu nebo Diane von Furstenberg. Hostem akce byla i Demi Lovato.

Svou matku zastupovala na přehlídce Chelsea Clintonová. Jak uvádí Daily Mail, rodičům před hosty poděkovala za to, že v ní budovali přesvědčení, že volby jsou na každé úrovni velmi podstatné. Nebyli to však jen rodiče, kterou v ní probudili zájem o politiku.

„Nevěděla jsem, že se můžu o politiku zajímat ještě víc. Dokud jsem se nestala matkou,“ řekla Chelsea Clintonová ve svém projevu.

K Chelsea se připojila i Anna Wintourová a rodině Clintonových vzdala hold: „Někteří lidé se stále ptají, zda může být ženy vizionářem, lídrem a zároveň dobrou matkou. Chelsea je důkazem pro generaci mé dcery, že může.“

Zároveň řekla, že síla Hillary Clintonové pochází z její dcery a rodinného pouta. Na oficiální stránce političky jsou trička v malém e-shopu k dispozici pro zájemce a některé jsou v současnosti i vyprodané.

Podpora z červeného koberce
Demi Lovato či Anna Wintourová nejsou jediné známé tváře, které podporují filozofii a politiku Hillary Clintonové. Veřejně ji podpořili například Katy Perry, Leonardo Dicaprio, Will Ferrel, Meryl Streep, Kim Kardashian, Richard Geere, Snoop Dogg, Tony Bennett nebo Lady Gaga.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora