Proč zvolit samolepicí etikety?

- Komerční sdělení -brilantní

Etikety, které není nutné neustále zatírat lepicím podkladem, tzv. samolepicí, umožňují zintenzivnit výrobu. Jsou levné i pro malé série, snadno se používají a umožňují vám zveřejňovat jakékoli informace!

Dnes se takové štítky nacházejí na různých potravinářských výrobcích, lécích, domácích chemikáliích, flakonech parfémů a také na jejich obalech. Pevně ​​vstoupili do používání různých zařízení a obchodů, takže stojí za to pochopit důvody takové šílené popularity.

Co je na samolepicích etiketách

Čtěte také:

Ošetřování proti obalovači švestkovému a broskvovému

Čtěte také:

Přemnožily se roztoči i svilušky

Čtěte také:

Plísně začínají být aktuální

Čtěte také:

Mýty a fakta o trvalém pobytu v pronajatém bytě

Čtěte také:

Pojištění majetku - co, kde, jak, za kolik

Čtěte také:

Melnik: červené suché víno

Čtěte také:

Nebuďte ve stresu

Není možné vytvořit správné skladovací podmínky pro zboží, pokud takové informace na produktu nejsou. Malý kousek papíru tedy může obsahovat podrobný popis produktu a jeho funkčních vlastností.

Propagací produktu pomocí takových etiket bude možné okamžitě zvýraznit jeho přednosti. Navíc můžete upoutat pozornost kupujícího pomocí kreativního designu a obrázků. V některých případech designéři také mění tvar samolepícího štítku, vyhýbají se nudným obdélníkům a nahrazují je mnohostěny a zábavnými kruhy.

Vlastnosti samolepicích etiket

Tento typ štítků umožňuje výrazně ušetřit peníze. Nebudete muset kupovat speciální lepidla a aplikátory. Pro lepení je nutné pouze odtrhnout spodní vrstvu – podšívku, která chrání lepicí základnu před nečistotami a vysycháním. Lepidlo může mít různou kvalitu a stupeň přilnavosti.

Existují tři typy:

  • permanentní lepidlo – nutné, pokud chcete, aby štítek pevně přilnul. Pak, pokud jej odtrhnete, zůstane stopa a okamžitě bude vidět, že balíček byl otevřen;
  • supermoment – okamžitě přilne k jakémukoli povrchu, bez ohledu na jeho materiál;
  • odnímatelné a ultra odnímatelné štítky – v případě potřeby můžete štítky z povrchu odstranit bez zanechání stop.

Rozmanité mohou být nejen lepicí základy, ale také materiál, ze kterého jsou samolepicí etikety vyrobeny. Nejoblíbenější jsou papír a pergamen. Toto je nejlepší možnost pro použití log a malých textových informací.

Oblibu si získává i používání termoetiket. Používají se jak pro označování výrobků, tak pro průmyslové výrobky. Existují dva typy v závislosti na síle – ECO a TOP. První z nich nemá ochrannou vrstvu a je vhodný pouze pro rychle se kazící produkty, které nepotřebují příliš hutnou etiketu. Díky termochemické vrstvě má ​​TOP již mnohem delší životnost.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora