Šest způsobů, jak nosit pruhy tento podzim

- Komerční sdělení -brilantní

Pruhy se přenesly z léta do podzimu ve všech barvách a šířkách.

Oblíbená proužkovaná trička z letošního léta můžete nosit i na podzim. V následující módní sezóně k nim přibyla i pruhovaná saka, kabáty, sukně a šaty. Záleží jen na vás, jestli se rozhodnete pro pruhovaný look od hlavy až k patě, nebo si zvolíte pruhy jen jako doplňkový vzor.

Čtěte také:

Tři pravidla regenerace pleti po létě

Čtěte také:

Plnoštíhlé herečky se odhalily v reklamě, vyjádřily lásku ke svému tělu

Čtěte také:

Designérů už nezajímají jen štíhlé bělošky

Čtěte také:

Slupovací maska z černého uhlí dává ženám pořádně zabrat

Čtěte také:

Tajemství úplňkových nocí: Odlesky v přírodě a mýtech

Roláky a trička
Širší vertikální pruhy na rolácích a tričkách poutají pozornost na oblast hrudníku. Lze je efektně kombinovat s jednobarevnými kousky nebo s jemnějšími vzory.

Saka
Výrazné pruhy jako efektní detail na kapsách a límcích zdobí letošní podzimní a zimní saka.

Sukně
Horizontální i vertikální pruhy se nosí na sukních v aktuální midi délce. Nezapomínejte na pravidlo, které říká, že vertikální pruhy postavu opticky zeštíhlují a prodlužují, horizontálně naopak. Čím širší pruhy nosíte, tím více rozšiřujete také tvary svého těla.

Kabáty
Široké pruhy na podzimních a zimních kabátech působí nekonvenčně a hravě.

Černo-bílé proužky naleznete ve většině aktuálních kolekci. Pokud máte chuť být nenápadnější, postačí vám proužky do outfitu zakomponovat prostřednictvím doplňků, například šátky či šály.

Proužky na šatech pronikly i do elegantní večerní módy. Působí ležérně, proto přinášejí do nóbl prostředí pocit uvolnění.

Proužkované šaty představila v roce 1956 značka Betty Barclay. Betty Barclay nebyla skutečná osoba, šlo o značku oblečení pro střední třídu, která odrážela dobu. Ženy potřebovaly praktické, ale stále přitažlivé šaty. Na popularitě nabíraly jasné barvy, geometrické tvary, tečky, čtverce i pruhy.

Proužkované šaty v různých provedeních ráda nosila také módní ikona sedmdesátých let Twiggy.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora